Back to Question Center
0

Kas saate näidata mulle, kuidas teil õnnestus liiklust suunata teie Amazon nimekirja?

1 answers:

Kui sa ikka veel mõtlevad ja tahad mõista, kuidas suunata liiklust oma Amazon nimekirja, siis olete tõenäoliselt juba ennast seada edu saavutamiseks. Ja nägem seda korraga - teie lõppeesmärk on peamise sihtmärksõnana (või pika tausta võtmefraasina) lugeda müügiks pakutavaks peamiseks orgaaniliseks elemendiks. Tegelikult ei ole muud võimalust suunata liiklust Amazonase loendisse, kui te ei edukalt läbinud märksõnauuringute suhteliselt hästi arenenud protsessi. Lihtsamalt öeldes peaksite oma toodete nimekirja asuma ja optimeerima õigete märksõnade jaoks, mida sageli reaalsed ostjad kasutavad, nii et teie need sobivad ja seega ka kõige nõudlikumad.


Ja seal on palju vahendeid, et seda teid aidata. Kuid isiklikult leidisin paar parimat lahendust. Allpool ma hakkan jagama mõnda oma varasemat kogemust, et saaksite kindlasti teada, kuidas suunata liiklust oma Amazon nimekirja, järgmise lühikese ja lihtsa juhendiga. Pealegi ei pea te maksma ühe senti, vaid sellepärast, et olen pühendatud nendele hea vanadele tarkvaratööriistadele, mida vaikimisi pakub maailma otsingumootor. Tõsiselt Ma mõtlen, et täna näitan sulle seda, et vanurite märksõnatööriist, mis oli umbes viis aastat tagasi tehtud nii, nagu me täna seda teame.

Alusta põhiteadmisi peamiste sihtmärksõnadega

Siin on kuidas liiklust suunata teie Amazon toodete loendisse. Soovitan võtta kickstart'i kasutades Google'i märksõnade plaanija tööriista. Esimene samm ülesande täitmise viisis on no-brainer - kõik, mida vajate, on sisestada peamine märksõna otsinguriba, et kuvada top-seotud märksõnade loendit. Ärge unustage siiski, et peaksite otsima märksõnaideede (mitte reklaamirühma ideede järgi).

Siin on kõige olulisemad andmed, mis annavad sellele veelgi täpsema tähelepanu:

  • Märksõna asjakohasuse tõttu - tähistab seda peamist nimekirja Google'i märksõnade plaanimise tööriista algselt hõivatud märksõnad. See on nii.

  • Keskmine igakuine otsingumaht - muidugi ei ole tegelik Amazonase maht kindlasti sama, mis sa oled tõenäoliselt selle Google'i veebi abiliini abil. Sellest hoolimata oleks eeldatav suhteline arv kindlasti piisavalt hea, et mõista, kuidas suunata liiklust oma Amazon nimekirja, eelistades õigeid märksõnu.
  • Konkursile esitatavad pakkumised - võite vabalt jätta selle jaotise vahele, kui olete siin uus. Aga kui peaksite juba veebisaiti käitama, siis ilmselt teate, et need veerud, mis on mõeldud AdWordsi kampaania loomiseks, ei ole tegelikult mingil viisil seotud Amazoni toodete loeteludega. Siiski, kuna te ei ole siin uusorkester, võib see jaotis teile kindlasti kasuks tulla. Ma pean silmas, et muidugi peavad olema kindlasti väärtuslikud andmed, kui olete valmis oma lehtedele maksma eriti palju liiklust Source .
December 7, 2017