Back to Question Center
0

Semalt: 10 FMINERi täiesti erksad omadused - võimas veebilabastusvahend

1 answers:

FMiner on võimas ja kasulik veebisaitide, andmevahetuse, veebi indekseerimine, ekraani kraapimine ja Mac OS X-i ja Windowsi kasutajate makro toe. See hõlpsasti kasutatav programm ühendab maailmaklassi funktsioone ja intuitiivset visuaalset disaini.

Kas olete indekseerima mitu veebi või peate teostama keerukat andmeedastusprojekti, mis vajab puhverserverite loendit ja Ajaxi käsiraamatut, FMiner on teie jaoks õige valik! Selle programmiga saate hõlpsalt omandada nii lihtsaid kui ka keerulisi andmekaevandamis- ja veebitõmbamismeetodeid ning koguda andmeid paljudelt saitidelt, näiteks kinnisvara salastatud saidid, otsingumootorid, kollased lehed, kataloogid, veebifoorumid ja tootekataloogid.

FMineri funktsioonid:

Kui teete projekti, mis nõuab korrapärast ja vahetuid värskendusi, võimaldab FMINeri integreeritud ajakava moodul määrata perioodilise ajakava. Allpool on kirjeldatud mõnda selle kõige silmatorkavamat tunnust.

1. Visual Editor Option

Te saate projekteerida andmeedastusprojekte kasutades oma visuaalse redaktori võimalust ja saada soovitud andmed vähem kui 10 minutiga.

2. Nõutavad kodeerimised pole

Selle lihtsa, kasutajasõbraliku ja interaktiivse liidese abil saate kärbitud projekte salvestada ilma koodideta.

3. Täiustatud funktsioonid

FMineri abil saate kergesti kaevandada või kraapida andmeid raskesti indekseeritavatest Web 2.0 dünaamilistest saitidest, kus kasutatakse kas JavaScript või Ajax-i. See on ideaalne vahend programmeerijatele ja veebiarendajatele.

4. Mitmekordne indekseerimise tee navigeerimisvalik:

FMiner aitab teil veebilehti läbi sirvida ja ühendab suurepäraseid lingi struktuure, rippmenüüst valikuid, URL-i mustrit ja automaatset vormingus sisestust.

5. Märksõna sisendnimekiri:

FMINeri üks parimaid omadusi on see,

6. Sisestatud andmeelemendid:

FMiner on kõige paremini teada

7. Multi
Multi Multi Multi -Tindetud indekseerimine:

FMINERi mitme brauseriga indekseerimise võimaluste abil saate andmete ekstraktsiooni kiirendada. Selle tööriista abil saate hõlpsasti indekseerida oma lehti Google'is, Bing'is ja Yahoo'is.

8. Ekspordi vormingud:

FMiner toetab suurt hulka ekspordivorminguid, nagu Excel, CSV, HTML, XML ja JSON. Samuti salvestab teie andmed andmebaasidesse nagu MySQL, MS SQL ja Oracle.

9. Captcha Test:

Veenduge oma interneti kaitses FMineri Captcha testiga. See hoiab ära robotid ja ämblikud saidile sisenemiseks ja on kõikehõlmav kolmanda osapoole automatiseeritud captcha teenus.

10. Anonüümse ligipääsu puhverserver ja küpsised:

FMINeri üks parimaid tunnuseid on see, et see toetab anonüümset juurdepääsu erinevatele proksidele ja küpsistele. See tähendab, et iga internetti tehtud toiming ei salvestata ja teie IP-aadress jääb peita.

Peate lihtsalt valima väljundfaili vormingu ja laskma FMINERil oma ülesande täita. See väljastab teie jaoks andmed ja saate jälgida kõiki tööriista poolt tehtud samme. FMineri suurepärase visuaalse disaini valik hõlmab kõiki samme ja modelleerib protsessi kaarti, mis suudab suhelda sihtlehtedega. Lisaks annab see teile ekraanipilte, et saaksite jälgida oma andmete kvaliteeti. FMineri andmed salvestatakse Exceli, SQLi või CSV vormingus ja analüüsitakse spetsifikatsioonidele Source .

December 6, 2017